Škola Věšteckých umění a esoteriky v Brně

Otevřené studijní obory:

Každý únor a září se můžete přihlásit do čtyř základních studijních oborů. Obsah, popis a ukázky naleznete zde.


Půlroční a další kursy:

Každý půlrok otevíráme pestrou nabídku kursů. Obsah a popis včetně ukázek naleznete zde.


Semináře, cvika, víkendy:

Setkání, praktická cvičení, semináře, workshopy najdete zde.


Dceřinné projekty školy:

Malé opatství Thelémské Magická lóže.
Kurs magie - teorie, praxe, sebezdokonalení.


Návštěvní hodiny školy:

Pondělí 17 - 18.30 hodin. Prosím objednejte se. Kontakty zde.Telefon:
775 SHUGAL=
775 748425.


Doporučené knihy:
Novinky v obchodě

ANKETA:
Co vám tu chybí?

Víc prací studentů. (998)

Fotky. (589)

Reporty z akcí. (404)

Něco jiného (175)

Nevím. :-) (162)Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy


Seznam stránek
Kdo jsme?
MAGICK rozchodník

webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
Zuzana


Jediná evropská škola, nabízející úplné vzdělání v esoterních naukách a věštecvíZe života školy
Úvod

      Školu založila Zuzana Antares jako první svého druhu u nás. Od té doby vychovala mnoho set, možná i tisíc žáků. Někteří pokračovali profesionální kariérou a patří dnes mezi známé odborníky, jiní studovali jen pro radost, pro vlastní rozvoj nebo pro lepší porozumění druhým.

Nenechte si ujít:

HISTORIE ŠKOLY* co je esoterika * školní perličky * kurz magie * Revue44 (Z deníku Zuzany Antares)Jak začít studovat

  1. V levém menu je odkaz na studijní obory (ty jsou roční až čtyřleté) nebo kurzy (ty jsou tříměsíční až půlroční).
  2. Vyberte si svůj obor.
  3. Lze studovat jeden nebo víc oborů souběžně - záleží na vás.
  4. Přihlaste se telefonicky na 775 SHUGAL (775 748425) nebo mailem 333_zavináč_magick_tečka_cz.
  5. Můžete zkusit i seminář nebo cviko, víc info tamtéž.

Zvolený článek:

Jsem žena

      V dětství jsem se cítila jako Popelka. V období puberty se tento pocit ještě zintenzivnil. Vysnívala jsem si prince na bílém koni, jak mě bude milovat a já jeho. Žádný princ však nepřijel a chlapci, s kterými jsem navázala bližší vztah, se ukázali po čase jako nezodpovědní a vlastně neprojevovali o mě zájem, jak jsem si já přála.
Nedokázala jsem si představit život bez dětí a k tomu jsem potřebovala partnera. Když jsem se seznámila s manželem, připadal mi dospělý, od začátku našeho vztahu o mě projevoval zájem a hlavně - dodržel slovo. Když slíbil, že přijde, tak skutečně přišel.

      Časem mi začala vadit samozřejmost, s jakou k našemu vztahu přistupoval. Neopomněl mi dát dárek k narozeninám, ale jinak se nesnažil o projevování náklonnosti. Jednou jsem začala přemýšlet o ton, co by bylo, kdybych se s ním rozešla. V mé přítomnosti spokojeně usnul jako dítě. Měla jsem pocit, že od něj nemohu očekávat splnění svých přání a požadavků na vztah. Dva hlasy se ve mně domlouvaly. Jeden říkal : \\\"On to nepochopí a ublížíš mu tím. Podívej se, jak je bezbranný.\\\" Měla jsem pocit, že ani okolí by nepochopilo, proč se s ním chci rozejít. Čas nám vyřešil co já jsem nezvládla. Otěhotněla jsem a byla svatba.
Vše probíhalo jinak, než já jsem chtěla. Manžel byl pod vlivem svých rodičů a hrál si na hodného a poslušného syna.
Své mateřství jsem plně začala prožívat, až se první dcera narodila. Plně jsem se jí věnovala. Manžel mi v ničem nepomáhal, chodil domů až pozdě večer - chodil denně z práce na stavbu, stavěl byt svépomocí - unavený, že ho vůbec nezajímalo, co já dělám. Říkala jsem si vydrž, dostaví a bude to lepší. Než jsme se stěhovali do nového bytu, narodila se druhá dcera, kterou jsem chtěla já, manžel chtěl ještě počkat. K dětem jako otec neměl pěkný vztah. Vyžadoval bezpodmínečnou poslušnost a děti chtěl tělesně trestat za přestupky. Proti tomu jsem se já postavila a on uraženě \\\"přenechal výchovu\\\" na mě. Dětem jsem věnovala všechnu svou lásku a péči. Oni mi oplácely svou náklonností a svým zlobením. Večer co večer jsem byla zoufale vyčerpaná. Ráda bych si s někým popovídala, hlavně s manželem, ale ten si hledal aktivity mimo domov.
Pokud jsme s manželem pouze \\\"chodili\\\", scházeli jsme se s kamarády a chodili tančit nebo do kina. Po svatbě jsme chodili stále méně. Manžel sice chodil na různé večírky a oslavy, ale já jsem byla doma s dcerami. Velice mi chyběl společenský život.
S dospíváním dcer se náš vztah s manželem stále zhoršoval. On se čím dál více chováním podobal svým rodičům, což mě děsilo, a snažila jsem se tomu zabránit. Čekala jsem, že s dospěním dcer na sebe s manželem budeme mít víc času. Čas by byl, ale manžel si žil svým životem a na mě stále víc doléhala otázka po smyslu života. Po velkém zklamání, které jsem s manželem zažila ve čtyřiceti letech, jsem pochopila, že budu muset jít svou vlastní cestou. Pokud jsem se na manžela dívala jako na velké dítě, tak jsem ho dokázala pochopit, ale jako partner stále jen bral a já už jsem měla pocit, že nemůžu dál.
Po pěti letech samoty jsem pochopila, že nejsem žena, která by chtěla žít bez partnera. Poslední rok mi nesnesitelně chyběl fyzický kontakt. A tak jako vše v mém životě, řeší mé problémy někdo nade mnou, přišel nový partner, se kterým poznávám, jak je kouzelná sexualita. Je ke mně milý a pozorný, líbím se mu. Probouzí ve mně chuť radovat se ze života a těšit se na každou jeho návštěvu.
Jsem žena, která celý život dávala a se rozdávala, trpěla a strádala, hledala a nemohla najít. Poslední tři roky mám pocit, že jsem začala žít a poslední dobou se i radovat. Přestávám se trápit věcmi, které nemohu změnit a stále více mám pocit, že ani nic měnit nechci. Vychutnávám si život pro život sám. Začínám si víc věřit a přestávám se bát, že někdo kvůli mně bude trpět.

Tento článek je na téma: Na zadané téma - úvaha
Vypsat všechny články na toto téma
Nepřehlédněte

Okultní knihkupectví Jsme na FaceBooku


Seznam zapsaných

Seznam studentů přihlášených do aktuálního semestru:
únor 2022
září 2021


Thelema-centrum
Kunkovice

Tady probíhají semináře. Přijeďte!


Galerie:
Nová galerie je tu.

Témata:
1.  Školní aktuality
2.  Na zadané téma - úvaha
3.  Na zadané téma - vyprávění
4.  Mé nejšílenější přání
5.  Zážitky z vizualizací
6.  Setkání s monstrem
7.  Volné téma
8.  Povídky podle obrázku.

Starší práce:
6.  Obzor jako symbol
7.  Obzor jako symbol
8.  Začátek školního roku 2016/17
9. 
10. 
11.  Dubnová setkání
12.  Kurs Výkladu horoskopu
13.  Moje práce s magickým zrcadlem
14.  Začínáme!
15.  Holčička

Novinky

Co nového na celém Magick.cz?


Naše reklama

Ritual.cz