Letní opojení

Poznal jsem ji o prázdninách na italském pobřeží. Byla studentkou a v létě zde pracovala v půjčovně plážových lehátek a slunečníků. Působila velmi svůdně. Překrásné opálené tělo v bílých plavkách, zadeček zahalen do plážové sukýnky.

Teď si všimla, jak ji svlékám očima. Ach jo, co si o mě pomyslí! Provinile jsem sklopil zrak, ale ona se na mě usmála a její oči pro změnu prozradily, že jí můj zájem lichotí. Tady o nápadníky nemá nouzi, pomyslel jsem si. S úsměvem jsem se jí na rozloučenou podíval do obličeje. Prohrábla si rukou vlasy a naskytl se mi tím pohled na její vyholené podpaždí, nápadně se podobající dívčímu klínu. Pak řekla: \"Chvilku na mě počkej, jestli chceš. Znám tady hezké místo.\"
Vzali jsme se za ruce a po kratší procházce jsme přišli na místo s překrásným výhledem na moře, usedli pod strom a ze vzájemného rozhovoru se asi postupně stal monolog. Najednou jsem zjistil, že cítím něčí dech na krku a v půli věty jsem se otočil. Objala mě a z otevřených úst mi během líbání pronikla jazýčkem mezi rty. Odtáhl jsem se, abych zalapal po chybějícím vzduchu a přesvědčil se, že se mi to nezdá. Znovu mě objala a já jsem její objetí, zkoumání úst jazykem, začal divoce opětovat. Od této chvíle jsme se dorozumívali pouze očima. Vzal jsem ji do náručí a odnesl na nedaleké místo ozářené zapadajícím sluncem. Svlečenou jsem jí začal od konečků prstů na nohou natírat voňavým olejíčkem a zahrnoval její tělo přízní svých prstů, rtů a jazyka. Snažil jsem se ovládnout a vyhýbat se co nejdéle to půjde jejím nejvzácnějším klenotům. Cítil jsem, jak její tělo začíná zcela ovládat vzrušení, které dávala najevo tlumenými vzdechy a posléze rytmickým vlněním svým zadečkem. Když poupata jejích prsou mocně naběhla a její lasturka odhalila růžovou barvu, neovládl jsem se a jazykem setřel kapičky touhy z jejího klína. Zajela mi prsty s pěstěnými drápky do vlasů a já svýma rukama laskal nádherná, plná ňadra. Jako žíznivý poutník jsem se nemohl nasytit všech vůní a chutí, vycházejících z jejího klína. Když se začala prudce zmítat, zaujal jsem pozici vsedě a nabídl jí tak své ztopořené žezlo. Ochotně schovala mou chloubu ve svých útrobách. Přitiskla se ke mně a rychle začala zvyšovat své tempo. Vtom mě zalily celé ohambí i klín přívaly tekutiny, které odcházely v dávkách za vzlykotu mé společnice z jejího chvějícího se těla. Vtom moje mužství poděkovalo za tuto přízeň své hostitelce tak, že odčinilo svůj dluh mocnými výstřiky životodárné lávy. Dlouho jsme nechtěli opustit vzájemné objetí. Pak jsme se k sobě přitiskli a usnuli. Ráno mě probudily slastné okamžiky v oblasti mého mužství, opečovávaného jejími ústy. Po mé explozi jsme se museli rychle obléci, protože se k nám blížily hlasy lidí, jdoucích uklízet po plážích odpadky.

Tento článek je na téma: Volné téma

září 2018
únor 2018