Vir

Jsem počítačový vir. Všichni si myslí, jak jsou na svém počítači v bezpečí a já jim ukáži, že to tak není. Mým tatínkem je špičkový odborník na počítače. Až mě táta rozešle, proniknu do počítače, odešlu mu údaje, které ho zajímají a pak zničím data. Nikde mě nebudou mít rádi, ale přesvědčím je o falešném pocitu bezpečí. Příště už budou chytřejší a vylepší ochranu, ale můj tatínek měl vylepší a zase jim všem ukáži.

Mým bráškou je vir jedné nové nemoci. Objevil se nedávno. Dlouho čekal na svoji příležitost. Teď přišel čas, aby vstoupil ve známost, jako spousta dalších nových věcí, které nyní přicházejí na tento svět. Budou mít t něj strach jako ze mě, ale protilátku budou hledat dlouho a možná ji nikdy nenajdou. Bráška musí pomoci alespoň trochu přelidněné matičce Zemi, musí také „zlikvidovat“ slabší jedince, kteří nemají právo na život, stejně jako u zvířat v přírodě. Možná také, když budou hledat protilátku, že něco nového objeví a posunou se opět o krok vpřed.

Kromě bratříčka mám i mnoho dalších kamarádů. Lidé si je ale většinou sami přivolávají a to svojí myslí. Stačí myšlenka, přání, způsob života a hned jsou tam, kde je jich třeba. Pokud si však lidé neuvědomí proč přišli a pošlou na ně antibiotika či jiný lék, většinou se rádi vracejí a bývá jich více.

Lidé nemají rádi mě, brášku, ani mé kamarády, protože naše návštěva je vždy nepříjemná a může skončit i smrtí. Pomáháme jim ale zvyšovat úroveň vědomí a v pokroku.

Tento článek je na téma: Na zadané téma - vyprávění

září 2020