Vybrané téma Školní aktuality obsahuje tyto články:

Začínáme!

Začínáme nový školní půlrok čili semestr. Přihlásit se můžete do všech oborů studia a ke všem kursům, které na této stránce nabízíme. Kdo se chce na cokoli zeptat, pište, volejte.
Nezapomeňte, že jsme tady pro vás od roku 1993, tedy 22 let a studentů jsm odchovali už několik tisíc. Někteří jsou profesionály, jiní studovali pro sebe, další našli ve studiu sebevědomí.
Tak se přidejte!

Kurs Výkladu horoskopu

Zajímá vás astrologie, ale vůbec ji nerozumíte? Zkuste úvod do tohoto obsáhlého oboru! Tento kurs je v naší nabídce už pěkných pár let a začátečníci si jej hodně cení právě proto, že pochopí, oč jde.

Dubnová setkání

V pátek 10. dubna se sejdeme na meditačním víkendu, zaměřeném na téma Já. Budem se zabývat světlem a stínem, tedy tím, co chceme a co naopak nechceme být. Podíváme se, kam se náš život ubíral poslední rok, poslední tři roky a posledních deset let a zkusíme najít zákonitosti, lde kterých by to tak mohlo být. Budeme hledat stabilitu své energie, bude rituál, tarot i nějaká ta dynamická technika.

Vnitřní Slunce - srpen 2014

Dohodli jsme se, že se tradiční vrcholné meditační setkání tentokrát uskuteční jen přes víkend. A zatím se ještě vejdete.
Přijeďte najít svůj počátek a opřít nohy o zemi do Thelema-centra v prvním zářijovém víkendu!

Pokračování>>>

Září 2014 - začněte u nás studovat!

Studium je distanční nebo kombinované, dle vaší volby. Každý účastník dostane po složení zkoušky osvědčení o absolvování.

Magická zrcadla

Workshop s možností vyrobit si magické zrcadlo proběhne v Thelema-centru o víkendu 14. - 16. 11. Kromě výroby zrcadla se budete také učit, jak s ním zacházet, abyste dosáhli zření.

Začátek školního roku 2016/17

Odhalte s námi své zatím nepoznané schopnosti!
Nový školní rok začíná! Můžete se hlásit do všech našich už tradičních a osvědčených studijních oborů (podle oboru rok až čtyři roky studia) nebo kursů (tří až pětiměsíčních). Studium je distanční nebo kombinované, dle vaší volby. Každý účastník dostane po složení závěrečné zkoušky osvědčení o absolvování.

září 2015