Škola Věšteckých umění a esoteriky v Brně

MAGICK rozchodník
Okultní obchod
Nakladatelství Spiral Energy
Novinky - prosím čtěte!

Škola věšteckých umění
Česká tarotová škola
Kursy
Semináře
Thelema-centrum Kunkovice

Vyložit si karty - Witches
Vyložit si karty - Crowley
Číst osud z run

Malé opatství thelémské
Kdo jsme?
Kontakty
Napište nám
Zpět...Používejte Internet
Podporujte Choronzona!

Chronzon
Choronzon - démon Chaosu
a pán veškeré formy


Seznam stránek
webmaster&skripts:
Ro.
design&html:
ZuzanaSeznam otevřených studijních oborů

Školy věšteckých umění a esoteriky v BrněŠkolu věšteckých umění a esoteriky založila v roce 1992 Zuzana Antares. Ta školu stále vede a vyučuje většinu oborů. Hanka vyučuje obory hlubinně psychologické a Roman Petrželka přednáší astrologii a praktickou psychologii.Každoročně otevíráme pět ověřených studijních oborů. Jejich náplň vychází z původních textů západní tradice, nejsou zkreslené ani zjednodušené, a v tomto znění se obory jinde nevyučují. K nabízeným tradičním oborům jsme později přidali doplňkový obor nový - psychologii, který mapuje oblast psychologie v celé její šíři.
Přihlásit se může kdokoliv, kdo má chuť poznávat. Studium je vedené převážně distanční formou, a to buď elktronicky: přednáška, obrazové a písemné materiály, doporučená literatura a úkoly k samostatné práci, anebo tytéž materiály posíláme poštou. POZOR! V případě, že volíte papírovou formu zasílání si prosím připočtěte už při platbě 200 Kč k ceně kurzu nebo semestru. Studenti mohou konzultovat nejlíp mailem, po dohodě FB poštou. Je možno volně přecházet na kombinované studium, tj. se účastnit praktických cvičení. Každý obor je ukončen závěrečnou zkouškou na víkendovém soustředění, dvou a čtyřleté obory mají navíc i soustředění výroční - tj. v pololetí a na konci školního roku. Absolventi studia získávají po zkoušce osvědčení.

Pod klikem na odkazy najdete  podrobnosti o každém studijním oboru, případně se lze rovnou přihlásit.
Jak se přihlašuje: Odešlete mail, případně dopis s požadovanými údaji. Školné zasílejte do koncem srpna, respektive ledna, začínáte-li studium současně se semestrem, mimořádně studující dle dohody. Školní účet 2000306324/2010, do kolonky pro příjemce uveďte prosím jméno a obor. Ze Slovenska je bez poplatků Fio účet 2000306324/8330, bezúplatně převádí školné i studenti z EU.
Alternativně lze pro platbu využít složenku typu C, kterou získáte na poště, na adresu Via Regia, Taussigova 15, 615 00 Brno. Chce-li některý kurs studovat mladý člověk pod 18 let, je nutný souhlas jednoho rodiče.


První lekce vám přijde automaticky. Když si nejste jisti, zda jste zapsáni a vše proběhlo bez potíží, překontrolujte na Seznamu studentů pro aktuální semestr, kam je vstup z hlavní stránky. Každá další lekce je odeslána po 10. dni měsíce. Veškeré další informace o akcích, o průběhu studia, o zkouškách a další budou uvedeny v Oběžníku, který je součástí každé lekce.
Školní aktuality můžete sledovat na našem FaceBooku.

Věříme, že se zařadíte ke spokojeným studentům a absolventům naší školy.


Otevřené studijní obory:

Thoth Tarot (O.T.O.) - Ace of
Swords

Tarot v původním hermetickém pojetí - hloubkové studium tarotu, bez lidového zjednodušení, v současné době tak častého. Prapůvodní souvislosti tarotu a souvisejících esoterních nauk, které v nabídkách všech našich, ale i většiny světových škol zcela chybí. Studium je obsáhlé a žáka vede na jeho vlastní duchovní cestě ve smyslu západních hermetických tradic. Posvátné jazyky, úvod do kabaly, symboly, stručný přehled možností poznání. Tarot jako obrázková kabala - význam jednotlivých obrazů, původ a význam malých arkán. Přednáší Zuzana Antares, cena za 1.semestr 4.900,-Kč, za každý další 4.700,- Kč, studium trvá čtyři roky, začínáme každé září a únor.

Astrologie - probírá se především poradenská astrologie transpersonálního směru, nicméně vycházíme z původní esoterní astrologie - proto narazíme i na duchovní či hermetické aspekty této disciplíny a kabalistickou astrologii, dnes neprávem opomíjené. Výpočet horoskopu, jeho původ a význam. Geometrické souvislosti horoskopu. Planety, aspekty planet, znamení, domy, další prvky horoskopu. Astrologie předpovědní, partnerská a mundánní. Praktické možnosti. Přednáší Roman Petrželka a Zuzana Antares (kabalistické souvislosti), cena za 1.semestr 4.100,-Kč, za každý další 3.900,- Kč, studium trvá dva roky, začínáme každé září a únor.

Numerologie a nauka o číslech - nejjednodušší věštecké umění. Původ numerologie a kabalistické souvislosti. Praktické možnosti evropské numerologie a proč ji používáme. Numerologie jako popis světa. Výklad dat - psychologický, analytický, karmický, předpovědní, zdravotní, partnerský. Základ pro zpracování jmen, převod jmen na čísla. Psycho-numerologické poradenství. Rozvoj intuice, tránink intuice a jasnovidnosti. Přednáší Zuzana Antares, cena za 1.semestr 4.100,- Kč, za druhý 3.900,- Kč. Studium trvá jeden rok, začínáme každé září nebo v únoru.
Tento obor je vhodný i pro velmi mladé zájemce.

Výklad z ruky a vliv přirozených dispozic - základy nauky o přirozených signaturách. Jak se odráží duše člověka v jeho těle a v jeho činech. Astrologické souvislosti v dlani. Vnější ruka, typy ruky, pahorky, čáry, papiláry a další znaky rukou. Orientace osobnosti a její rozvoj, analýza. Zdraví ve výkladu z ruky, možnosti zdravotní diagnostiky z ruky. Věštecké možnosti výkladu z ruky. Přednáší Tintallo, cena za 1. semestr 4.100,- Kč, za druhý 3.900,- Kč. Studium trvá jeden rok, začátek září nebo únor.

Zájmové studium psychologie - zevrubné studium psychologie, se specializací na porozumění druhým, případně na jednoduché poradenství, a na uplatnění v rozhodovacích pracovních pozicích. Obor lze kombinovat s věšteckými obory pro poradenskou praxi.
Základní dvouleté studium dává přehled o předmětu psychologie, základních psychologických a psychoterapeutických směrech. Praktická část: sebepřijetí, cesta k druhým bez předsudku. Rozšiřující dvouleté studium obsahuje speciální psychologii - druhy potíží, jejich diagnostiku, případně první pomoc či základní terapii. Obor rediguje a přednáší Zuzana Antares, spolupracují externisté. Cena za 1.semestr 4.100,-Kč, za každý další 3.900,- Kč.


Uzávěrka přihlášek - viz informace o uzávěrkách na seznamu žáků na této stránce, odkaz vpravo nahoře. Žáci přihlášeni později mají splatnost školného prodlouženu, ale dostanou první lekci později (2. uzávěrka). Kdo uhradí celé vícesemestrální studium předem, má slevu - viz info u příslušných oborů.
Studentům zajišťujeme přednostně literaturu - i cizojazyčnou, studentům tarotu nabízíme karty, některé se slevou. O dalších akcích informujeme v průběhu studia.

Náhrady ztracených lekcí poskytujeme za poplatek 100 Kč za CD a 100 - 200 Kč za písemné materiály dle jejich rozsahu. Elektronická náhradní lekce je za poplatek 50 Kč.


Absolventi studia získají:

 • praktické znalosti a dovednosti daného oboru
 • lepší schopnost komunikace
 • motivaci dál zvyšovat vlastní schopnosti a tím i větší úspěch v obyčejných denních záležitostech
 • větší zodpovědnost za rozvoj sebe sama, chuť se sebou něco dál dělat
 • pevnou vůli, protože vydrželi tak dlouho studovat
 • ti, kdož se dostaví k závěrečné zkoušce, získají diplom potvrzující absolvování oboru

  Žáci a absolventi naší školy mají výhody:

 • mohou se účastnit našich seminářů s výraznou slevou
 • poskytujeme slevu na e-mailovou schránku magick-ritual.mail
 • nabízíme propagaci jejich služeb zdarma nebo za malý rabat (prodej výrobků), pokud se budou svému oboru věnovat profesionálně


  POZOR!!!

  Ti, kdož chějí začít v jiném termínu nebo studovat mimořádně, musí o toto požádat při přihlášení, a dohodnout se s budoucím lektorem. Bez této dohody nelze se domáhat vyjímek ze studijního plánu ani z průběhu studia.

  Zájemci o studium mladší 18 let mají u nás dveře otevřené, jejich přihlášku ke studiu ale musí podepsat aspoň jeden z rodičů. Dík za pochopení.

  Žádáme studenty z cizích zemí včetně Slovenska, aby pozorně četli podmínky studia z ciziny, případně se informovali o postupu při platbách, při zasílání literatury, ev. dojíždění na cvičení.
  Děkujeme.


  Podívejte se i na naše kursy  Zpět na úvodní stránku školy